RBP-420×60

Ar prieku varam paziņot, ka līdz ar pavasara iestāšanos arī “Rīga BUMBO! Pavasarī” bērnu futbola turnīrs vairs nav aiz kalniem! Pirmā spēles paredzētas jau aprīļa vidū, tādēļ aicinām nekavēties un pieteikties sacensībām jau tagad! Piedalīties aicinām zēnu un meiteņu futbola komandas no U-7 līdz U-11 vecuma grupām.

Šī ir jau trešā “Rīga BUMBO” sezona, kas arī 2019. gadā tiks aizvadīta trīs sezonālos posmos – pavasarī, rudenī un ziemā. Pavasara turnīrs šajā gadā būs īpašs ar to, ka esam paredzējuši aizvadīt to vērienīgāku kā iepriekš – spēles rīkojot vairākos posmos un vairākos stadionos vienlaicīgi, kas jaunajiem futbolistiem paredz iespēju laukumā tikties ar vairāk komandām, nekā tas bijis citus gadus un gūt vēl nozīmīgāku futbola pieredzi.

“Rīga BUMBO!” ir viens no retajiem turnīriem Latvijā, kurā dalības maksa nav paredzēta. Par to liels paldies jāsaka projekta galvenajiem atbalstītājiem un partneriem – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas brīvostai, Rīgas domes Īpašuma departamentam, Latvijas Futbola federācijai (LFF) un veikalu tīklam Sportland, kā arī RFS partneriem – Subway, Ķekavas Avots un Forum Auto.

Pieteikties iespējams šeit.