RBP-420×60

No 23. līdz 24. februārim Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās U-14 vecuma grupas “Riga City Cup 2019” bērnu futbola turnīrs. Līdzās pašmāju jauno futbolistu komandām turnīrā piedalījās komandas no Gruzijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Sacensību finālā laukumā tikās Gruzijas Dinamo Tbilisi un Ukrainas jauno futbolistu komanda Arsenal Kyiv, spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3 par labu Ukrainas sportistiem, kas Arsenal Kyiv nodrošināja pirmo vietu turnīrā Dinamo Tbilisi atstājot godpilnajā 2. turnīra pozīcijā. Par 3. vietu kopvērtējuma tabulā cīnījās RFS un FS Metta futbolisti, kā rezultātā ar 1:0 FS Metta puišiem izdevās gūt pārākumu un izcīnīt vietu uzvarētāju trijniekā.

Turnīra labākie spēlētāji:

Vārtsargs – Maikls Rūmanis | FS Metta

Aizsargs: Giorgi Surmava | Dinamo Tbilisi

Pussargs: Oleksandr Kolomiiets | FC Arsenal Kyiv

Uzbrucējs: Giorgi Partsvania | Dinamo Tbilisi

Labākais spēlētājs turnīrā: Andrii Tykhonov | FC Arsenal Kyiv

 

Ar vietu sadalījumu un spēļu rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Sacensību laikā Rīgas Futbola skolas Youtube kanālā bija iespēja vērot spēļu tiešraides, kā arī mājas lapā sekot līdzi aktuālajiem spēļu rezultātiem. Noslēdzošās spēles “Riga City Cup 2019” paredzētas 9. un 10.martā, kad Elektrum Olimpiskajā centrā tiksies Sieviešu futbola komandas. Arī Tu vari būt tur – ieeja uz visām spēlēm bez maksas!