RBP-420×60

Sestdien, 4. maijā, kad valsts iedzīvotāji svinēja Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, NSB Arkādijā notika ikgadējais bērnu futbola turnīrs kas veltīts bijušā Rīgas Futbola skolas trenera Kriša Maisītāja piemiņai. Turnīra galvenais iniciators ir RFS treneris Viktors Vicehovskis. Tieši Krišs Maisītājs savulaik saskatīja Viktorā futbolistu un iemācīja futbola gudrības. Uz turnīru vienmēr ierodas arī citi viņa audzēkni, piemēram Dainis Deglis, Anatolijs Locans.

Šogad, papildus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Latvijas Futbola Federācijas atbalstam sacensību organizāciju atbalstīja arī futbola mecenāts, LTFA prezidents Vadims Ļašenko, pēc kura uzskatiem ļoti svarīgi pastāstīt bērniem par cilvēkiem, kuri ieguldīja futbola attīstībā gandrīz visu savu dzīvi. Bez pagātnes nav nākotnes!

Uzvaru turnīrā svinēja RFS komanda, kas finālā ar rezultātu 2:0 apspēlēja viesus no Lietuvas pilsētas Panevēža. Tieši ar tādu pašu rezultātu noslēdzās spēlē par 3. vietu. JFA Jelgavas komanda izrādījās spēcīgāka par FS METTA. Sacensību noslēgumā sadarbībā ar veikalu tiklu “Sportland” godalgotas vietas tika apbalvotas ar futbola bumbām.