RBP-420×60

“Pastāvēs kas pārmainīsies” – tā reiz teicis latviešu dzejnieks un dramaturgs Rainis, un mēs nevaram nepiekrist! Rīgas Futbola skola (RFS) gadu gaitā ir izveidojusi vairākus jaunatnes futbola turnīrus, kuriem nu ir pienācis laiks virtuālajā vidē rast jaunu, tikai turnīriem veltītu mājvietu. Turpmāk viss aktuālais par Rīgas Futbola skolas organizētajiem turnīriem būs atrodams šeit – www.rigabumbo.lv

Viens no nozīmīgākajiem RFS projektiem ir “Rīga BUMBO!” turnīru sērija, kas norisinās 3 dažādos posmos – pavasara, rudens un ziemas sezonā. “Rīga BUMBO” turnīri apvieno sportiski pavadītu laiku, sacensību garu un iespēju iepazīt no jauna izveidotus un jau zināmus sporta laukumus Rīgā. Pērn turnīri pulcēja vairāk nekā 150 jauno futbolistu komandas dažādās vecuma grupās (sākot no U-7 līdz U-12) no visas Latvijas.  Jāatzīmē, ka nākamajā 2019. gada  “Rīga BUMBO!” turnīru sezonā tiek plānotas vērienīgas pārmaiņas un iespēja vēl vairāk komandām pierādīt savus spēkus bērnu futbola turnīrā. Pateicoties RFS atbalstītājiem dalība turnīros jaunajiem futbolistiem ir bez maksas.

Riga City Cup” ir turnīrs ar kuru lepojamies, jo tas gadu gaitā pierādījis, ka spēj pie mums Rīgā pulcēt dažādas starptautiski atzītas, augstu meistarību sasniegušas jauniešu futbola komandas un pateicoties turnīram Latvijas vārds tiek nests arī ārpus valsts robežām un atver durvis RFS jaunajiem futbolistiem arī citviet pasaulē.

Tāpat pavasaris pie mums nav iedomājams bez “K.Maisītāja Kausa”, kas ir turnīrs, kurā sportiskās prasmes pierāda U-12 vecuma grupas futbolisti, godinot bijušā RFS trenera Kriša Maisītāja piemiņu.

Maija sākumā līdztekus “Rīga BUMBO! Pavasarī”  turnīriem sacensties un labi pavadīt laiku tiek aicinātas jaunās futbolistes. Meitenes cīnās par “Daugavgrīvas kausu” un spēles tiek aizvadītas Daugavgrīvas vidusskolas stadionā.

Sezonas noslēgumam tuvojoties, oktobrī pie mums NSB “Arkādija” tradicionāli norisinās RFS atklātais turnīrs, kurā piedalās U-12 vecuma grupas zēni.

Azartiski un futbolu mīloši bērni un jaunieši ir tas, kas liek Rīgas Futbola skolai neapstāties un domāt tikai un vienīgi attīstības virzienā, veidojot un paplašinot jaunus un jau esošus bērnu futbola turnīrus. Par atbalstu ceļā uz izaugsmi mēs sakām lielu paldies skolas galvenajiem partneriem – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas brīvostai, Rīgas domes Īpašuma departamentam, Bella Latvia, Latvijas Futbola federācijai un veikalu tīklam Sportland, kā arī Rīgas Futbola skolas draugiem – Subway, Ķekavas Avots un Forum Auto.