RBP-420×60

Aizvadītās nedēļas izskaņā, no 9. līdz 10. martam, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās Riga City Cup turnīrs sievietēm, ar kuru tika noslēgta 2019. gada Riga City Cup turnīru sērija.

Sieviešu turnīrs vienuviet pulcēja 6 meiteņu futbola komandas, no kurām spēcīgākā izrādījās FS METTA, otro vietu kopvērtējumā ieņēma Kaļiņingradas komanda SKO-ETB, kam sekoja 3. vietas ieguvējas Tartu SK 10. Savukārt RFS-2 meitenes ar vienu uzvarētu un divām zaudētām spēlēm ierindojās kopvērtējuma 4. vietā.

Kopumā Riga City Cup turnīrs šogad tika aizvadīts 3 atsevišķos posmos, tajā piedaloties U-13 un U-14 vecuma grupas puišu komandām, kā arī sieviešu futbola komandām. Kopumā turnīrā startēja 26 komandas, kuras līdzās Latvijas futbolistiem pulcēja sportistus no Ukrainas, Gruzijas, Krievijas, Lietuvas un Igaunijas.

Nākamā gada sezonā organizatori plāno paplašināt turnīru, rodot iespēju sacensties arī U-15 vecuma grupas futbolistiem, kā arī papildus piesaistīt vairākas starptautiskā mērogā zināmas sieviešu futbola komandas.

To, kā veicies sportistiem šajā Riga City Cup sezonā iespējams apskatīt šeit.

Foto no turnīra

Video ieraksti no aizvadītajām spēlēm: www.youtube.com/rigasfs

Sacensības organizē “Rīgas Futbola skolas atbalsta biedrība” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Rīgas brīvostas atbalstu, sadarbībā ar Rīgas Futbola skolu un FS METTA.