RBP-420×60

Ar kuplo dalībnieku skaitu 9.jūnijā noslēgusies “RĪGA BUMBO!” pavasara turnīru sērija. Spēles tika aizvadītas dažādās vecuma grupās, sākot no U-7 līdz U-11. Pirmais pavasara turnīru posms norisinājās 13.aprīlī NSB Arkādija mākslīgajā futbola laukumā, kurā piedalījās desmit U-11 vecuma grupas komandas. Jau tradicionāli “RĪGA BUMBO” turnīri tika aizvadīti arī citos Rīgas pašvaldības izveidotajos un rekonstruētajos futbola laukumos. Tai skaitā,  Rīgas 89. vidusskolā, Rīgas 84. vidusskolā, Rīgas 96. vidusskolā, Rīgas Pļavnieku pamatskolā, Rīgas 31. vidusskolā, Rīgas Klasiskā ģimnāzijā, Rīgas Juglas vidusskolā un Centra sporta kvartālā, Krišjāņa Barona ielā 116A. Organizatori pateicas skolu vadībām un sporta kompleksu vadītajiem par sadarbību, viesmīlību un izpalīdzību.

Dalība “RĪGA BUMBO!” turnīros bija pilnīgi bez maksas. Par šo iespēju organizatori vēlās pateikt lielu PALDIES partneriem un atbalstītājiem! Galvenais turnīru partneris ir Rīgas Brīvosta. Atsevišķs paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un SPORTLAND veikalam par sniegtajām dāvanām un līdzfinansējumu.

Vasaras periodā, kad skolēniem ir brīvlaiks “RĪGA BUMBO!” arī ieturēs pauzi un atgriezīsies jau septembrī ar rudens posmiem.

Tiekamies rudenī!