RBP-420×60

“Rīga BUMBO!” ceturtā sezona

Rīgas Futbola skolas rīkotie turnīri jau ir kļuvuši par ikgadēju tradīciju, kas pulcē vienuviet daudz jaunos futbolistus. Rīkoto turnīru vidū īpaši nozīmīgs ir “Rīga BUMBO!” turnīrs, jo šis ir viens no retajiem turnīriem Latvijā, kurā dalības maksa nav paredzēta. “Rīga BUMBO!” futbola turnīrs tiek rīkots bērniem vecuma grupās no U-7 (2012.dz.g.) līdz U-11 (2009.dz.g.).  Pateicoties galvenajiem projekta atbalstītājiem un partneriem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Rīgas domes Īpašuma departamentam, veikalu tīklam Sportland un autosalonam Forum Auto, turnīrā piedalās iespaidīgi liels dalībnieku skaits, kas aug ar katru gadu.

Arī šogad turnīrs ir sadalīts trīs posmos: pavasara,rudens uz ziemas. Tā kā pavasara posmu nācās pārcelt Covid-19 dēļ, tad šogad pavasara posms notiks augustā. Savukārt rudens un ziemas posmi notiks pēc plāna septembrī, novembrī un decembrī. Turnīram starts tiks dots jau 9.augustā, kad Rīgas 89. vidusskolas mākslīgajā laukumā tiksies piecas komandas U-11 vecuma grupā. Savukārt pārējās vecuma grupas sacensības aizvadīs 15.08., 16.08., 22.08. un 23.08.

Vēl viens pozitīvais aspekts, ar ko īpaši ir “Rīga BUMBO!” turnīri, ir dažādās turnīra lokācijas. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī  šogad sacensības notiks Rīgas pašvaldības jaunizveidotajos un rekonstruētajos futbola laukumos, piemēram Rīgas 84.vidusskolā (Pļavnieki), Rīgas Juglas vidusskolā (Jugla), Centra sporta kvartālā (Centrs), Rīgas 89.vidusskolā (Mežciems), Rīgas 96. vidusskolā (Imanta) un citur.

Uz tikšanos futbola laukumos!